חלפים: מקוריים VOLVO / תחליפים / OEM

גודמן ציוד הנדסי הינה הייבואן בעל הידע הרב ביותר אודות חלקי חילוף לציוד הכבד של וולוו. היות והחברה מתמקצעת בציוד של וולוו, כך צברה במהלך השנים ידע רב אודות טיב החלקים ואילו חברות תחליפיות כדאיות ובאילו מוצרים.

 

החלפים אותם מייבאת החברה בעלי תקני איכות מהמובילים בעולם, וחלקם הגדול מיוצר עבור היצרנים כחלפים מקוריים (OEM – יצרן מקור) בתעשיית הרכב הכבד של VOLVO.

החברה מייבא ביבוא מקביל חלקים מקורים מהיצרן VOLVO ויודעת להעמיד מחירים תחרותים והוגנים לקהל לקחותיה.

איתור חלקים ומק"טים

חברתנו עובדת עם התוכנות המתקדמות ועדכניות ביותר הקיימות בשוק על מנת לאתר את החלק הדרוש.

החברה חרטה על דיגלה את המקצועיות בתחום החלפים של וולוו ומקנה ללקחותיה להנות משירות איכותי, אמין ומהיר

01

חלקים מכנים

בחברתנו קיים מלאי זמין של חלקי מנוע, גיר, סרנים ושילדה מהיצרנים הטובים בעולם. אנו נדע לספק לך את הידע באילו חלקים אפשר ומומלץ להשתמש במוצר תחליפי ובאילו יש לשים דגש על המוצר המקורי.

חברתנו בעלת קשרים עם מספר ספקים בארץ ובעולם המאפשר להשיג כל חלק שהו אם מקורי ואם כתחליפי.

02

רכיבים חשמלים

בעיות חשמל הינן בעיות הדרוש להן היכרות עמוקה עם המכונה וידע בקריאת סכמות חשמל. החברה נעזרת במיחשוב של וולוו על מנת לאתר ולפענח את התקלה מהר ככול הניתן. במידה ואינך מקצוען יתכן ויושקע זמן רב עד לאיתור התקלה ואם בכלל. בחברתנו ידע רב אודות תקלות חשמליות בציוד של וולוו ולכן אנו מתחייבים במציאת התקלה ובפיתרונה בזמן המהיר ביותר. לחברה קיים מלאי זמין של חיישנים, מחשבים, מחברים, אלטרנטורים ורכיבי חשמל נוספים על מנת לתקן במהירות ולהחזיר את הכלי לעבודה.

03

שמנים ומסננים
 

ביצוע טיפולים בזמן הינו אחד הגורמים המשפיעים ביותר לתקינות הכלי לאורך זמן גם בתנאי עבודה קשיים. כלי המטופל היטב, בסופו של דבר מניב לבעליו תפוקה רבה יותר ובכך חוסך גם בזמני השבתה וגם בעלויות תיקון מיותרות.

 

במחסני החברה תמיד תמצא את המסנן ואת השמן אותו הוולוו שלך צריך.

החברה מחזיקה מלאי תמידי של כל המסננים והשמנים לציוד של וולוו, גם מקורי וגם תחליפי.

04

גומיות, אטמים ואביזרי שחיקה

חברתנו תשמח להעניק לך את הידע אודות מוצרי שחיקה ובאילו יצרנים מומלץ להשתמש. יישנם המון יצרנים המייצרים מוצרי שחיקה אך לצערנו אנו פוגשים בשוק מוצרים ברמה ירודה שבפועל אינו מחזיק זמן ובכך גורם לבעל הכלי לבצע תיקון חוזר והכלי שוב מושבת.

בתחום זה ישנם המון מוצרים בהם נתעקש על מקורי בלבד או לחלופין OEM על מנת לבצעאת התיקון ולשכוח ממנו לעוד שנים רבות.

05